niedziela, 17 maja 2015

HAKURO!

Jakiś czas temu postanowiłam zainwestować w dobre i przede wszystkim trwałe pędzle do makijażu. Do tej pory imałam się tylko pędzla kabuki, który jakiś czas temu zamówiłam a avon o ile dobrze pamiętam. Wykonując makijaż skupia się głównie na konturowaniu. Dlatego wybierając pędzle skusiłam się na zestaw 6 pędzli dostępny na puderek.com. W skłąd tego zestawu wchodzą pędzle o numerach H24, H50S, H55, H70, H77, H85. Postaram się pokrótce przybliżyć wam ich zastosowanie i to do której partii najlepiej ich używać posługując się informacji zamieszczonych na stronie puderek.com
H24 -  Idealny do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie różu lub bronzera. Pędzel przeznaczony do modelowania twarzy. 
H50S - Włosie zostało przycięte na płasko, dzięki czemu podkład najlepiej rozprowadzać kolistymi, wcierającymi ruchami. Idealny do aplikacji podkładów w postaci płynnej lub sypkiej oraz kremowych i sypkich róży, bronzerów czy pudrów.
H55 - Włosie zostało przycięte na okrągło. Idealny do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie pudru lub bronzera.
H70 - Włosie zostało umieszczone na płasko w srebrnej skuwce, przycięte na kształt owalny i wycieniowany na odpowiedniej długości. Służy do aplikacji cieni na całą powierzchnię jak i w kącikach oka czy podkreślenie łuku brwiowego. 
H77 - Włosie zostało umieszczone na okrągło w skuwce, uformowane w tzw. puchacza. Służy do łączenia oraz rozcierania cieni zarówno na całej powiece jak i w kącikach. Do zacierania granic pomiędzy kolorami lub do nakładania pudru w trudno dostępnych miejscach twarzy czy rozprowadzenia korektora pod oczami.
H85 - Włosie zostało umieszczone na płasko w srebrnej skuwce i ścięte na skos. Niezastąpione narzędzie do podkreślenia brwi. Świetnie sprawdzi się również w rysowaniu kresek żelowym bądź wypiekanym eyelinerem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

JEŻELI BLOG CIĘ ZACIEKAWIŁ - ZAOBSERWUJ !