poniedziałek, 18 maja 2015

Revitalash

Praktycznie dzień w dzień katuję moje rzęsy maskarą, dlatego też staram się aby mimo ciągłych zabiegów były nadal zadbane i przede wszystkim były :) Już od dawna używam odżywek i innych tego typu produktów aby podtrzymywać moje brwi przy życiu. Tym razem trafiłam na Revitalsh Advenced, odżywka, dzięki której moje rzęsy stają się idealne mimo ciągłego używania tuszu do rzęs i eyelinera. Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia rzęs przed kuracją, ale już po miesiącu widzę zaskakujące efekty. Włoski stały się przede wszystkim grubsze i bardziej wyraziste. Ciężko mi się wypowiedzieć co do długości, ponieważ nigdy na nią nie narzekałam, moim problemem były raczej liche rzęsy, mało widoczne. Za sprawą Revitalash mój problem minął, a to nawet nie połowa kuracji. Kuracja tra około 4 miesięcy a jej koszt w skali miesiąca to kwota na obecnej promocji około 60 zł. 

15 komentarzy:

 1. ja mam problem z odżywkami do rzęs, bardzo mnie po nich pieką oczy, nieznośnie. Będę teraz robić trzecie podejście ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam swoje długie rzęsy :) na razie nie potrzebuję takiej odżywki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sounds like a great mascara!!!

  http://modaodaradosti.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham tę odżywkę, mam z natury długie rzęsy, więc gdy jej używam efekt jest taki, że nawet profesjonalne wizażystki mi nie wierzą, że to moje własne rzęsy ;) Cudo!

  OdpowiedzUsuń
 5. przydałaby mi się taka odżywka ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super odżywka!!!!
  Bardzo zaskakujące efekty po kuracji

  ~~>~~>~~>~~>>
  Zapraszam również na mój blog
  www.bambiboho.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. This post is absolutely wonderful!

  ** I'm inviting you to join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  xoxo;
  BEAUTYEDITER.COM

  OdpowiedzUsuń
 8. chętnie ją kupię i wypróbuję

  OdpowiedzUsuń
 9. ja używam FEG i też polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajny post :) wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. ja nie umiem się malować więc to chyba też odpada :p

  OdpowiedzUsuń

JEŻELI BLOG CIĘ ZACIEKAWIŁ - ZAOBSERWUJ !